KONST / Litografier / Färglitografi 14666339
nr 1466 6339
Färglitografi
2 st, Magdalena Kossakowska. Signerad, numrerad Färglitografi, bildmått: 29x36cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:09:55
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr